Intenzivní jógová
soustředění

Pobyty s jógou

Pobyty s jógou neboli retreaty jsou víkendovými ústraními s intezivním tématickým jógovým programem uskutečněným na klidných místech v přírodě, kde je možné věnovat koncentrovaný čas a prostor sobě sama a své praxi.

Každý pobyt má předem dané stěžejní téma a rozvrh, tak aby v něm byl prostor jak na jogovou sadhánu tak na odpočinek a pobyt v přírodě. Ráda se s Vámi vracím na Vysočinu do Usedlosti v Lozicích, do Kouzelných bylinek v Českém Krumlově a Penzionu Mauritz na Šumavě.

Pobyty v Indii

Jógové pobyty též pravidelně pořádám v Indii. Ráda se vracím na západní pobřeží Indie do jejího nejmenším státu Goa známého rozesetými písečnými plážemi kolem Arabského moře a malými osadami uprostřed palmových hájů. Pobyt je obykle v délce 11ti dní a dominuje mu praxe tantrické hatha jógy. Má jógová praxe je založená na celostním přístupu hatha jógy a inspirovaná dynamickými meditacemi, fokusem na dech i konceptem čakra jógy.

Pracuji s jednotou vnitřních pólů jangové i jinové praxe, mužského a ženského v nás, s dostatkem prostoru pro osobní experiment, zkušenost a práci na upevnění a zdokonalení vlastní praxe každého účastníka.

To vše v objetí Ashiyany – jednoho z, dle mé zkušenosti, nejúžasnějších jógových center v Goa. Je to opravdový jógový ráj, palmový háj plný houpacích sítí v úplném ústraní a klidu mezi řekou Mandrem a pobřežím Arabského moře vedený skvělými lidmi, s krásnými jógovými sály, skvělým jídlem, přírodním bazénem a možností ajurvédských procedúr i individální jogové terapie či práce s tělem.

Více o Ashiyaně si můžete přečíst zde: ashiyana-yoga-goa.com

Aktuální nabídka pobytů

Žádná událost

Chcete zažít tematický pobyt s jógou v zahraničí nebo u nás?

Napište mi a společně přijdeme na to, co by vám mohlo vyhovovat.