Můj ceník
a objednání

Biosyntéza a jógová terapie - individuální setkání

biosyntéza - somatická psychoterapie

50 minut – 1200 Kč
(je možné domluvit i jiný časový formát např. 60, 75 či 90min setkání)

jógová terapie

60 minut – 1700 Kč
90 minut – 2500 Kč

rukověť k domácí praxi na vyžádání – 1000 kč
(navázaná na jógovou terapii)

Práce s tělem

Puja marma terapie

90 minut – 2500 Kč

Aithein – léčivá práce s tělem

90 minut – 2500 Kč

Maitri dýchání

skupinové Maitri dýchání

3000 až 4500 Kč – za osobu na den

individuální Maitri dýchání

7000 Kč – cca 5 hodin

Dárkové vouchery
vystavuji na  kurzy nebo jednorázovou individuální lekci. Na jóga terapii nebo práci s tělem jen po předchozí zkušenosti s obdarovaným a jeho zájmem o věc. Všechny vouchery mají platnost půl roku od data zakoupení.

Objednejte se na kurz jógy nebo individuální práci s tělem

Individuální slevy
(z finančních důvodů či při dlouhodobé spolupráci) jsou možné po vzájemné dohodě (též v závislosti na četnosti lekcí, jejich denní době a zaměření).

Pravidla vědomé spolupráce

Řadu důležitých poznatků se obvykle dozvídáme až v procesu, což je ostatně podstatou každé praxe. Pár informací na začátek nám však může pomoci s mnoha zbytečnými přešlapy.

  • Z rezervovaného termínu, lekce nebo workshopu je možné se odhlásit alespoň 3 pracovní dny, tedy 72hod předem formou sms. Za zrušení méně než 72hod před setkáním účtuji 100% storno z částky za dané setkání. Pozdě zrušeným termínem přicházím o možnost daný čas nabídnout jinému klientovi. Ve vyjímečných případech významných zdravotních či jinak nepředvídatelných okolností a po předchozí dohodě storno odpouštím.
  • Na domluvené setkání, prosím, přicházejte včas a to ideálně přesně. Klient, kterému se věnuji před Vámi nebo krátká pauza, kterou potřebuji ke kontaktu se sebou sama, mi neumožňuje věnovat se Vám dříve než v domluvený čas. Pokud přijdete pozdě, přicházíte o svůj čas věnovaný naší spolupráci.
  • Před setkáním si, prosím, vypněte telefon do letového režimu.
  • O Vaší zdravotní situaci, nedávných (6 měsíců) operačních zákrocích, těhotenství, menstruaci, medikaci a jiných možných kontraindikacích mě, prosím, informujte předem. Pokud něco zatajíte, otevíráte se osobnímu riziku na vlastní zodpovědnost.
  • Chcete-li se zúčasnit Maitri dýchání či delšího jógového pobytu je potřeba předem vyplnit a podepsat zdravotní dotazník, který ode mě održíte.
  • Zhruba 2 hodiny před naším setkáním doporučuji nejíst větší nebo těžká jídla a nepít kofeinové nápoje.
  • Po práci s tělem je v následující hodině žádoucí vypít 1 litr čisté vody. Usnadníte tak tělu proces vylučování odpadních látek, které se mohly během našeho setkání uvolnit a budete se cítit lépe.
  • Součástí mé práce je tělesný dotek, který může probíhat i formou korekcí a asistencí během lekcí jógy. Pokud je Vám tělesný kontakt nepříjemný, informujte mne, prosím, o věci předem.
  • Na jógu si, prosím, vezměte pohodlné oblečení a případně svou oblíbenou podložku. Ostatní pomůcky budou na místě k dispozici. Praktikuje se naboso.
  • Máte-li další dotazy nebo pochybnosti, kontaktujte mne, předem. Vzájemný respekt a porozumění vnímám jako velmi důležitý.

Rádi byste na sobě začali pracovat, ale nevíte jak na to?

Napište mi a společně přijdeme na postup, který by Vám pomohl.