Workshop Puja Marma Terapie (prerekvizita pro výcvik)

16pro(pro 16)9:0017(pro 17)17:00Workshop Puja Marma Terapie (prerekvizita pro výcvik)9:00 - 17:00 (17)

Detail akce

Puja Marma Terapie je rituální formou práce s tělem za užití marma bodů vyvinutá Andreou Fuego na základě 12ti let studia a zkušeností v oblasti body worku. Puja Marma Terapie je fůzí, jež ctí tradiční přístupy jako indickou ajurvédskou masáž, práci s emocemi zaseknutými v měkkých tkáních a marmovou terapii, očistu a práci s energií podle učení domorodých amerických kmenů a novodobé celostní způsoby sebeuzdravování vyvinuté na západě jako somatickou psychoterapii a čakra jógu.
Marma body jsou místa v těle, kde se setkávají svaly, cévy, kosti, vazivová tkáň a/nebo klouby. V těle je celkem 107 hlavních marma bodů (108mým marma bodem je samotná mysl). Každý marma bod je spojený s konkrétním orgánem v těle, psychickými a emočními tématy, energetickými drahami a specifickým léčivým potenciálem. Marma zjednodušeně řečeno znamená citlivý nebo zranitelný bod či prostor těla. Skrze místa, kde jsme citliví a zranitelní, se nám také může dostat léčení nebo možnosti uvolnění konkrétních tělesně-emočních bloků, se kterými marma pracuje.
Práce s marma body pozitivně ovlivňuje konkrétní tělesné orgány a fyzické i energetické dráhy těla, odbourává jejich zatížení a emočně podmíněná témata spojená s nimi na rovině psychické. Obecně lze říci, že Puja Marma Terapie pomáhá harmonizovat tělo i mysl a uvede člověka do hluboké relaxace, v konkrétních případech pak pracuje se specifickou tělesně-duševní situací klienta, se kterým si k práci stanovujeme záměr.
Workshop Puja Marma Terapie Vás provede základem filosofie této tělové práce včetně některých marma bodů, jejichž historie sahá až k počátkům Indie, odkud tato vzácná nauka o práci s tělem a duší pochází. V praxi se seznámíme se základy tělové a energetické práce, způsobů ochrany a očisty. Ukážeme si též některé konkrétní body na těle a způsob, jak je možné s nimi pracovat. Vysvětlíme si, co znamená, když je konkrétní bod výrazně citlivý a jakým způsobem můžeme sebe sama i druhé skrze marma body podpořit v sebeléčení v souvisloti se specifickými zdravotními a psychickými problémy.
Tento workshop je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o východní formy léčení, seberozvoj, léčivý potenciál vlastního těla a práci se sebou is druhými. Zároveň je prerekvizitou pro roční výcvik Puja Marma Terapie, který plánuji otevřít v roce 2024 a v tuto chvíli je již možné se začít hlásit mezi zájemce o jeho adepty.
KDY
16.-17. prosince 2023, sobota i neděle 9:00-17:00 s pauzou na oběd, v Halounech je restaurace U Zrzavého paviána
KDE
v jurtě blízko Prahy v krásné oblasti Brdských lesů, Březová 92, Halouny. Halouny se nachází kousek od Řevnic, kam je možné dojet ze Smíchova vlakem za 30min (po domluvě je možný svoz z nádraží do jurty auty)
CENA:5000,-
REZERVACE
zprávou nebo emailem na andrejka@lunalava.cz a zasláním zálohy 3000,- na účet 51-1098330247/0100 – zbytek v hotovosti na místě, Vaše rezervace nabývá platnost až po uhrazení zálohy
POČET ÚČASTNÍKŮ
je limitován číslem 10, rezervujte si proto své místo včas

Čas

16 (Sobota) 9:00 - 17 (Neděle) 17:00